Menu
Mağaza Kataloqu
Filter
Digər
Seçmək:
Göstərən:
HP 533FLR-T (700759-B21) şəbəkə kartı
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    HP 533FLR-T (700759-B21)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
991 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
HP J4859C Compatible 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km DOM Transceiver
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal  HP J4859C     modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
473 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
219 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
Huawei OMXD30000 (2318169) Optical Transceiver

Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei OMXD30000 (2318169) Optical Transceiver    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.

110 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
Huawei OSXD22N00 (02310CRM) Optical Transceiver
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei OSXD22N00 (02310CRM) Optical Transceiver    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
149 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
Switch Tenda TEF1024D
24 x 10/100M Base-T (Auto MDI/MDIX) | IEEE 802.3, IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
98 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
460W Platinum AC Power Module (2130957)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   460W Platinum AC Power Module (2130957)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
750W Platinum AC Power Module (2131058)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal  750W Platinum AC Power Module (2131058)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
800W DC Power Module (2270113)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    800W DC Power Module (2270113)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
8056 Plus Fan module  (02310YKP)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    8056 Plus Fan module  (02310YKP)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
HP FH969AA şəbəkə kartı
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP FH969AA    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei 1-Port GPON/EPON Dual-mode Interface Card (03020TJE)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei 1-Port GPON/EPON Dual-mode Interface Card (03020TJE)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver (02310MNW)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver (02310MNW)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver (02310SNN)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver (02310SNN)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Directional Antenna (27010889)

WLAN AP | EAN 6,9207E+12 | UOM PCS

Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Electrical Transceiver (2314171)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal  Huawei Electrical Transceiver (2314171)     modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei ES5D000X2S00 (03020XEV) interface card
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei ES5D000X2S00 (03020XEV) interface card    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei eSpace U1911 (02359988)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei eSpace U1911 (02359988), Analog Subscriber and Analog Trunking Interface Board və 2U Static Rail Kit    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Ethernet Stack Interface Card (02310QPL)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei Ethernet Stack Interface Card (02310QPL)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
HUAWEI Network Card (02310YHP)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    HUAWEI Network Card (02310YHP)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Omnidirection Antenna (27010215)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal     Huawei Omnidirection Antenna (27010215)  modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei optical interface card (2319956)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei ES5D000X4S00 (2319956) optical interface card    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Optical Transceiver (2317346)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal     Huawei Optical Transceiver (2317346)  modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Optical Transceiver (2318170)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    Huawei Optical Transceiver (2318170)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Optical Transceiver eSFP-GE-SX-MM850 (2315204)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei Optical Transceiver eSFP-GE-SX-MM850 (2315204)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei Optical Transceiver SFP-GE-LX-SM1310 (2315200)
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei Optical Transceiver SFP-GE-LX-SM1310 (2315200)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Huawei OSX040N01 (02310CNF) Optical Transceiver
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei OSX040N01 (02310CNF) Optical Transceiver    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Anbarda Mövcud deyil
X
Sürətli çatdırılma
Sürətli çatdırılma
Rəsmi zəmanət
Rəsmi zəmanət
Sürətli çatdırılma
Kreditlə satış
Yüksək keyfiyyət
Yüksək keyfiyyət
Bülleten üçün qeydiyyatdan keçin və bütün təklif və promosyonlardan xəbərdar olun

X
Geri zəng et?
Ok
X
X
Tez sifariş