Menu
Mağaza Kataloqu

Bakıda tanınmış brendlər

Huawei Optical Transceiver (2318170)

Huawei Optical Transceiver (2318170)
Huawei Optical Transceiver (2318170)
Məhsul kodu: 6064
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    Huawei Optical Transceiver (2318170)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Təyin olunmayıb
Tip
Tip
Optical Transceiver
Brand
Brand
Huawei
Anbarda Mövcud deyil
  • Təsvir Huawei Optical Transceiver (2318170)

  • Reviews

Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)
  • EAN 6,9207E+12
  • UOM PCS
  • Pack Weight (kg) 0.2 kg
  • Pack Volume (m^3) 0.00032 L
  • Pack Dimension (D ? W ? H mm) 130 × 0 × 72 mm
  • Net Dimension (D ? W ? H mm) 110 × 0 × 70 mm
  • Product Series S12700
Bunlara baxmağınız məsləhətdir: Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver (02310SNN)
Kateqoriyaya geri qayıtmaq: Şəbəkə avadanlıqları Huawei
Tip
Optical Transceiver
Brand
Huawei
Model
OSX010000 (2318170)
Yeni mesaj

Məhsul reytinqi:

Müzakirə
bu element üçün ismarıc yoxdur
X

Maraqlandıra bilər

HP Z3700 (171D8AA) Wireless Mouse

Wireless | AA Battery | Optical BlueLED | 1200 DPI

35 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
A4Tech Fstyler FG10 Wireless Mouse

Wireless | 125 Hz | 2000 DPI | AA Battery | Optical

21 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
Rampage DeepForce RGB Computer Case

Tempered Glass | RGB | 600W 80 Plus Bronze | Full Tower

210 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
Asus Proart Display PA279CV Monitoru

4K UHD IPS | sRGB | DP | HDMI | USB C |  Calman Verified | ProArt Preset | ProArt Palette | Ergonomic Stand

1 750 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (012) 598 27 47
Sürətli çatdırılma
Sürətli çatdırılma
Rəsmi zəmanət
Rəsmi zəmanət
Sürətli çatdırılma
Kreditlə satış
Yüksək keyfiyyət
Yüksək keyfiyyət
Bülleten üçün qeydiyyatdan keçin və bütün təklif və promosyonlardan xəbərdar olun

X
Geri zəng et?
Ok
X
X
Tez sifariş