Menu

Mağaza Kataloqu

Huawei OSX040N01 (02310CNF) Optical Transceiver

Huawei OSX040N01 (02310CNF) Optical Transceiver
Huawei OSX040N01 (02310CNF) Optical Transceiver
Məhsul kodu: 6060
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Huawei OSX040N01 (02310CNF) Optical Transceiver    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Satışda yoxdur
Tip
Tip
Optical Transceiver
Brand
Brand
Huawei
Anbarda Mövcud deyil
  • Təsvir
  • Reviews
Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,40km,LC)
  • EAN 6,9207E+12
  • UOM PCS
  • Pack Weight (kg) 0.2 kg
  • Pack Volume (m^3) 0.00032 L
  • Pack Dimension (D ? W ? H mm) 130 × 0 × 72 mm
  • Net Dimension (D ? W ? H mm) 110 × 0 × 70 mm
  • Product Series CE12800
Bunlara baxmağınız məsləhətdir: Huawei OSXD22N00 (02310CRM) Optical Transceiver
Kateqoriyaya geri qayıtmaq: Şəbəkə avadanlıqları Huawei
Tip
Optical Transceiver
Brand
Huawei
Model
OSX040N01 (02310CNF)

Müzakirə

bu element üçün ismarıc yoxdur
X
Sürətli çatdırılma
Sürətli çatdırılma
Rəsmi zəmanət
Rəsmi zəmanət
Sürətli çatdırılma
Kreditlə satış
Yüksək keyfiyyət
Yüksək keyfiyyət
Bülleten üçün qeydiyyatdan keçin və bütün təklif və promosyonlardan xəbərdar olun

X
Geri zəng et?
Ok
X
X
Tez sifariş