Menu
Mağaza Kataloqu

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)
219
Məhsul kodu: J4858C
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
219 ₼
Tip
Tip
Optical Transceiver
Brand
Brand
HP
  • Təsvir HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)

  • Reviews

 Siz həqiqətən ucuz qiymətə Bakıda  HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)   modelini almaq istəyirsinizsə, onda dükanımıza müraciət edin. 
iComp.az saytı sizə rəsmi zəmanətlə tam orijinal olan bu modeli nəgd və köçürmə yolu ilə təqdim edir.
Dükanımızdan alınan hər bir texnikaya rəsmi yazılı zəmanət verilir. 
Dükanımız sizlərə dünya brendlərinin ən son istehsal edilmiş texnikasını geniş çeşiddə təqdim edir. Bütün ən son yeniliklərin tətbiqi və sizlərə çatdırılması üçün çox çalışırıq. Məhz bu səbəbdən dükanımızda, ən son istehsal olunmuş texnikanın satışı həyata keçirilir. 
Sizə təqdim etdiyimiz bu model rəsmi servis zəmanəti ilə Bakıda satılır.
Daimi müştərilərimiz üçün xüsusi endirimlər və digər bonus proqramlarını daima tətbiq edirik. 
Zəmanət müddəti bitdikdən sonra isə sizə münasib qiymətə bu modelin texniki servis göstəririk.
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)      modeli Bakıda ucuz qiymətə almaq istəyirsinizsə iComp.az kompüter dükanına müraciət edərək pulsuz çatdırılma yolu ilə sifariş edə bilərsiniz.
Tip
Optical Transceiver
Brand
HP
Model
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)
Qoşulma
Portlar
1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only
Əlavə
Qabaritlər
5,69 х 1,37 х 1,22 sm
Yeni mesaj

Məhsul reytinqi:

Müzakirə
Allahşükür
23.02.2019
Salam bu modul wdm di?
Bu seçiminizlə birgə məsləhət görürük
HP 24A (2624a) Qara kartric

 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP 24A (2624a) Qara kartric    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 

182
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Laminator Leitz Turbo 7475 (A4)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal  Leitz Turbo 7475     modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
Zelotes T-90 Gaming Mouse
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   Zelotes T-90    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
HP OfficeConnect 1920-48G-PoE+ (JG928A) idarəolunan kommutator

 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal       HP OfficeConnect 1920-48G-PoE+ (JG928A)odelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 

2 538
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
HP Spectre 13-v102ur (Y7X97EA) Noutbuku
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP Spectre 13-v102ur (Y7X97EA)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
Monoblok HP Pavilion 23-q202ur (V2F85EA)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP Pavilion 23-q202ur (V2F85EA)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
Monoblok HP Pavilion 23-q200ur ( V2F83EA)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    HP Pavilion 23-q200ur ( V2F83EA)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
HP ProDesk 400 G4 Microtower PC (1QM44EA)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP ProDesk 400 G4 Microtower PC (1QM44EA)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
HP 280 G2 Bundle (W4A49ES)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    HP 280 G2 Bundle (W4A49ES)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
HP Color LaserJet Professional CP5225n (CE711A) Printer
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    HP Color LaserJet Professional CP5225n (CE711A)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
HP 2530-48G (J9775A) 48 port kommutator

 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP 2530-48G (J9775A)  modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 

2 713
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Noutbuk HP Pavilion Notebook 15-au122ur (Z5F89EA)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP Pavilion Notebook 15-au122ur (Z5F89EA)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
Noutbuk HP Pavilion 15-au148ur (1JM40EA)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    HP Pavilion 15-au148ur (1JM40EA)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
Noutbuk HP Pavilion 15-au117ur (Z3E91EA)
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP Pavilion 15-au117ur (Z3E91EA)    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
HP 2530 (J9772A) ProCurve 48 Port Gigabit kommutator

 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal   HP 2530 (J9772A) ProCurve    modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 

3 500
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
HP J4859C Compatible 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km DOM Transceiver

 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal  HP J4859C     modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 

473
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Gigabyte M8000X Gaming Mouse
 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal  Gigabyte M8000X     modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz. 
Anbarda Mövcud deyil
X
Epson L4150 Multifunction Printer

 Printer | Skaner | Kopier | A4 | USB 2.0 | WiFi | 33 ppm

Anbarda Mövcud deyil
X
Defender Accura MM-935 Wireless Mouse

 Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal  Defender Accura MM-935 modelini iComp.az saytından sifariş edə bilərsiniz. 

Anbarda Mövcud deyil
X
EPSON 673 Yellow ink bottle (C13T67344A)
 673 | L800 | Yellow
28
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Maraqlandıra bilər
Asus Zenbook Pro Duo 15 UX582ZM-H2023W (90NB0VR1-M00150) Gaming Notebook

i7-12700H | 16 GB LPDDR5 | 1 TB SSD | RTX 3060 6GB | 15.6' 4K OLED | Win11

5 699
6 439 ₼
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Evga GeForce RTX 3080 Ti FTW3 Ultra Gaming 12G-P5-3967-KR (12GB | 384bit)

GDDR6X 12GB | 384 bit | 10240 CUDA Cores | 19000 MHz | aRGB

2 399
2 679 ₼
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Keenetic Lite (KN-1311) Router

Router | Wi-Fi Range Extender | 2.4 GHz | WAN Port

69
79 ₼
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Lenovo 530 (GY50Z18990) Wireless Mouse

Wireless | Cherry Red | 2.4 GHz | 1200 DPI | AA Battery

35
40 ₼
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
+994 (70) 244 47 47
Sürətli çatdırılma
Sürətli çatdırılma
Rəsmi zəmanət
Rəsmi zəmanət
Sürətli çatdırılma
Kreditlə satış
Yüksək keyfiyyət
Yüksək keyfiyyət
Bülleten üçün qeydiyyatdan keçin və bütün təklif və promosyonlardan xəbərdar olun

X
Geri zəng et?
Ok
X
X
Tez sifariş