Menu
Mağaza Kataloqu

Huawei Optical Transceiver (2317346)

Huawei Optical Transceiver (2317346)
Huawei Optical Transceiver (2317346)
Məhsul kodu: 6036
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal     Huawei Optical Transceiver (2317346)  modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Təyin olunmayıb
Tip
Tip
Optical Transceiver
Brand
Brand
Huawei
Anbarda Mövcud deyil
  • Təsvir
  • Reviews
Optical Transceiver,eSFP,GE,Single-mode Module(1310nm,40km,LC)

Bunlara baxmağınız məsləhətdir: Huawei S5720-52X-EI-AC (2359589) + RJ45-DB9-3M (02311CKR)
Kateqoriyaya geri qayıtmaq: Şəbəkə avadanlıqları Huawei
Tip
Optical Transceiver
Brand
Huawei
Model
S-SFP-GE-LH40-SM1310 (2317346)
Təyinat
Şəbəkə avadanlıqları
Əlavə
Qabaritlər
110 × 0 × 70 mm
Çəki
200 gr

Yeni mesaj

Məhsul reytinqi:

Müzakirə

bu element üçün ismarıc yoxdur
X

Maraqlandıra bilər

HP Envy 32-a1001ur (13N19EA) AiO PC

i5-10400 | DDR4 16GB | GTX 1650 4GB | SSD 1 TB | 31.5 UHD | Win10

4 099 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
HP Envy 32-a1002ur (199W9EA) AiO PC

i7-10700 | 16GB DDR4 | 1TB SSD | RTX 2070 8GB | 31.5 UHD | Win10SL

5 549 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
HP ProOne 440 G6 (1C7C0EA) AiO PC

i7-10700T | DDR40 8GB | 512GB SSD | 23.8 FHD | DVD-RW

2 245 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
HP 24-dp1004ur (2X5C1EA) AiO PC

i7-1165G7 | 8GB DDR4 | 512GB SSD | 23.8 FHD | Win10SL

2 085 azn
X
Kreditlə
  • İlkin ödəniş
    min azn
  • Müddət
  • Aylıq ödəniş
  • 3ay
  • 6ay
  • 9ay
  • 12ay
Sürətli çatdırılma
Sürətli çatdırılma
Rəsmi zəmanət
Rəsmi zəmanət
Sürətli çatdırılma
Kreditlə satış
Yüksək keyfiyyət
Yüksək keyfiyyət
Bülleten üçün qeydiyyatdan keçin və bütün təklif və promosyonlardan xəbərdar olun

X
Geri zəng et?
Ok
X
X
Tez sifariş