Menu

Mağaza Kataloqu

Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver (02310MNW)

Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver (02310MNW)
Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver (02310MNW)
Məhsul kodu: 6063
Bakıda ucuz qiymətə  tam orijinal    Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver (02310MNW)   modelini iComp.az saytından münasib qiymətə sifariş edə bilərsiniz.
Satışda yoxdur
Tip
Tip
Optical Transceiver
Anbarda Mövcud deyil
  • Təsvir
  • Reviews
10GBase-USR Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.1km,LC)
  • EAN 6,9207E+12
  • UOM PCS
  • Pack Weight (kg) 0.04 kg
  • Pack Volume (m^3) 0.000406 L
  • Pack Dimension (D ? W ? H mm) 145 × 0 × 80 mm
  • Net Dimension (D ? W ? H mm) 145 × 0 × 80 mm
  • Typic Power (W) 1 W
  • Product Series CE12800
Bunlara baxmağınız məsləhətdir: Huawei Optical Transceiver (2318170)
Kateqoriyaya geri qayıtmaq: Şəbəkə avadanlıqları Huawei
Tip
Optical Transceiver
Model
Huawei SFP-10G-USR (02310MNW)

Müzakirə

bu element üçün ismarıc yoxdur
X
Sürətli çatdırılma
Sürətli çatdırılma
Rəsmi zəmanət
Rəsmi zəmanət
Sürətli çatdırılma
Kreditlə satış
Yüksək keyfiyyət
Yüksək keyfiyyət
Bülleten üçün qeydiyyatdan keçin və bütün təklif və promosyonlardan xəbərdar olun

X
Geri zəng et?
Ok
X
X
Tez sifariş